czwartek, 4 lutego 2010

Cybernetyki Szwalnia, 4 lutego, Cybernetyki 2W warszawskim centrum coworkingowym, znanym być może co poniektórym z grudniowej Art Yard Sale, miało miejsce kolejne intrygujące i estetyczne wydarzenie. Monika Jakubiak, projektantka zaangażowana w projekty na styku mody i animacji kultury, przedstawiła najnowszy cybernetyczny projekt - Cybernetyki Szwalnię. Jak powiedziała w słowie otwierającym, lubi prostotę - stąd "Szwalnia", a nie "concept store". To nowy modowy projekt, marka ready-to-wear, która zaleca się prostotą, przyjemnymi w dotyku, subtelnymi materiałami i krojami, które nie będą nie na miejscu zarówno w eleganckim biurze, jak i na sobotniej imprezie.


Premierowa kolekcja - zatytułowana "Kółka, kratki, serca, kwiatki" - bazuje, według słów jej twórców, na sprawdzonych krawieckich patentach i na zaskakujących drobnych elementach. Nam najbardziej do gustu przypadła granatowa tiulowa kreacja, którą Monika miała na sobie:


i którą z uwagą oglądała wice-rednaczka "Exklusiva", Karolina:


a także wzór "kuchennej ścierki" na delikatnych kraciastych sukienkach (na zdjęciu pośrodku).Marka Cybernetyki Szwalnia ma wypuszczać nowe minikolekcje 4 razy do roku. Już się cieszymy, bo ceny przystępne, a poza tym każdy powód do odwiedzin na Cybernetyki 2 jest dobry! Uważajcie na inne lutowe imprezy w tym miejscu: Pop-up shop z młodymi polskimi projektantami i cykl "Let's Talk Fashion"! A my chętnie dowiemy się, kto przygotował doskonały bufet, z którego z radością korzystały wszystkie członkinie redakcji (na zdjęciu zadowolona redaktor Kawalerowicz):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz